1. MHK

2. Louny

3. Sparta

4. Příbram

O POHÁR MARTINA ERATA Karlovy Vary – 11.11.2017 minihokej (2 x 12 minut hrubého času)

Druhý díl série celorepublikových turnajů se konal v krásné aréně vzdálených Karlových Varů. Účastníci byli opět rozděleni do dvou skupin:

• HC Dukla Jihlava

Bohužel se potvrdilo pravidlo, že rozjezdy máme pomalejší a hned na úvod jsme v prvním zápase zaváhali a podlehli domácím Karlovým Varům 1:2. Vyrovnaný a napínavý byl také zápas s Kometou Brno. Všechny zápasy základní části jsme však dokázali vyhrát, s následujícími výsledky:

Sparta Praha x MHK 3:6
MHK x Kometa Brno 4:3
MHK x SK HS Třebíč 13:3Turnaj Brno

Z pozice prvního ve skupině jsme tak hráli čtvrtfinále s Technikou Brno, kterou jsme porazili poměrně jednoznačně 8:3.

Do semifinále proti nám nastoupili Oceláři Třinec. V osmé minutě jsme prohrávali po trestném střílení 0:1, ale to byl jediný gól, který nám soupeř dokázal vstřelit. Pak už padaly góly jen do soupeřovi branky a to z hole jediného hráče Vojtěcha Bulata #22, který byl později vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Výsledek 3:1

Ve finále jsme narazili znovu na Kometu Brno, která předtím vyřadila tak trochu obávané Piráty Chomutov. Tak jako po celý turnaj jsme i v tomto zápase byli lepší, ale nedařilo se nám dávat góly. Ve třetí minutě finále jsme prohrávali 0:2! Přesto byla z našeho týmu znát větší touha po vítězství a v 7. minutě už byl stav vyrovnaný. Ve třinácté minutě jsme dokonce vedli o dva góly, ale náskok jsme ztratili a devět a půl minuty před koncem bylo skóre opět vyrovnané: 4:4. Závěr zápasu ale patřil nám a zvítězili jsme 6:4. Nemuseli jsme tak absolvovat nervy drásající nájezdy jako na předchozím turnaji a zpátky domů jsme si odvezli se zlatými medailemi také PUTOVNÍ POHÁR MARTINA ERATA.

Sestava – Exner, Klapal (G), Bulat, Brzák, Dostálek, Ficenec, Hofman, Klíma, Macháček, Pavlík, Protivánek, Václavíček, Vychytil, Wališ.

————————————————————————————————————————

O POHÁR MARTINA ERATA Brno – 2.9.2017 minihokej (2 x 12 minut hrubého času)

Do prvního turnaje a zároveň prvních zápasů sezóny 2017/18 jsme vstoupili z ostra a potkali se soupeři z celé ČR:

Skupina A:

Skupina B:

Základní částí jsme prošli poměrně snadno, až na zápas s Piráty Chomutov, kteří nás jednoznačně přehráli 10:2 svým celoplošným kombinačním hokejem.

Tab zakl části sk ATab zákl části sk B

Klíčové čtvrtfinálové utkání s prakticky domácí Kometou Brno jsme vyhráli 5:2. A následovalo semifinálové derby s Dynamem Pardubice, kdy jsme po vyrovnané první třetině nakonec jasně zvítězili 8:4.

Play of

Postoupili jsme do finále, kde jsme se znovu střetli s Chomutovem. V tomto utkání jsme byli snad i o chlup lepší, uplatnili jsme svou bojovnost a týmovost, kluci na ledě v každém střídání nechávali vše. Góly nám ale nepadaly. Asi minutu a půl před koncem jsme inkasovali a soupeř tak vyrovnal na 3:3. Nerozhodly ani tři trestná střílení na každé straně (2:2). Čtvrtý nájezd náš gólman vychytal, zato Vojta Bulat (22), později vyhlášený nejlepší hráč zápasu, nájezd proměnil a strhl tak nervy drásající bitvu na naši stranu!

Společná

Vítězství je o to cennější, že jsme tento turnaj vyhráli už na konci minulé sezóny (4.3.2017 – O pohár NF Kometa) a vítězství po podobně dramatickém utkání dosáhl také ročník 2010 Mountfieldu HK.

Sestava – Klapal (G), Bulat, Brzák, Dostálek, Ficenec, Hofman, Macháček, Sochor, Pavlík, Protivánek, Václavíček, Vychytil, Wališ

2. Piráti Chomutov

3. Dynamo Pardubice

4. HC Sparta Praha

….

Silvestrovský turnaj Liberec – 30.12.2016

Tým A

Sestava – Exner (G), Klapal (G), Bulat, Brzák, Dostálek, Ficenec, Hofman, Macháček, Sochor, Protivánek, Vychytil, Wališ

2. Rytíři Kladno

3. Bílí Tygři Liberec

4. HC Slavia Praha

5. HC Hvězda Praha

6. HC Slovan Ústí n.L.

Tým B

Sestava – Doležal (G), Motl (G), Adam, Houška, Chmelíček, Jandík, Lindr, Sommer, Vach, Václavíček, Vejběra

Tým A – turnaj ročníku 2007

Sestava – Klapal (G), Bulat, Brzák, Ficenec, Hofman, Sochor, Protivánek, Václavíček, Vychytil, Wališ

1.  HC Trutnov

2.  HC Mountfield HK

3.  HCM Jaroměř

4.  HC Stadion Vrchlabí

5.  Spartak Nové Město

Tým B – turnaj ročníku 2008

Sestava – Doležal (G), Exner (G), Motl (G), Adam, Houška, Chmelíček, Lindr, Sejkora, Sommer, Vach, Vejběra, Žaba

Vánoční turnaj Chotěboř – 28.12.2016

Sestava – Klapal (G), Bulat, Brzák, Ficenec, Hofman, Jandík, Macháček, Sochor, Protivánek, Vychytil, Wališ

Turnaj Chrudim – 10.9.2016

Sestava- Doležal, Klapal, Brzák, Bulat, Ficenec, Hofman, Klíma, Macháček, Pavlík, Protivánek, Sochor, Vach, Vychytil.

5. HC Žďár n. Sázavou

turnaj-chrudim-2016-tabulka turnaj-chrudim-2016-po-zapaseturnaj-chrudim-2016-po-vyhlaseni

TURNAJ – Chotěboř 29.3.2015

Sestava:Klapal – G,Adam,Brzák,Bulat,Exner,Ficenec,Hofman,Protivánek,Sochor,Sommer,Suchan,Vach,Wališ,Vychytil

Výsledky:

Král.Lvi HK – Jiskra Humpolec 7:1 tř: 2:0,3:1,2:0 branky:4x Protivánek, 2x Brzák, 1x Ficenec

Král.Lvi HK – HC Chotěboř 11:6 tř: 3:3,2:1,6:2 branky: 7x Bulat,4x Brzák

Král.Lvi HK – HC Světlá nad Sázavou 9:1 tř: 4:0,3:1,2:0 branky: 5x Bulat,4x Brzák

Král.Lvi HK – SK HS Třebíč 6:5 tř: 4:2,1:1,1:2 branky:2x Bulat, 2x Brzák, 1x Ficenec, 1x Wališ

Děti předvedli na konec sezóny překrásný výsledek a umístili se na 1.místě.20150329_160557

Liberecký pohár 5.kolo 21.3.2015

Sestava:Exner – G, Adam,Brzák, Bulat, Ficenec, Hofman, Jandík, Klimt, Protivánek, Samek, Sochor, Sommer, Vach, Vychytil, Pavlík, Wališ, Žaba

Výsledky:

Král.Lvi HK – Bílí Tygři Liberec 6:7 tř: 2:1,2:2,2:4  branky:2x Brzák,2x Bulat,1x Jandík,1x Wališ

Král.Lvi HK – HC Sparta Praha  5:5 tř:1:1,1:1,3:3  branky: 2x Bulat,1x Brzák,1x Protivánek,1x Vychytil

Král.Lvi HK – BK Mladá Boleslav  13:8 tř: 6:1,5:3,2:4  branky:3x Brzák,3x Bulat,3x Protivánek,2x Wališ,1x Sochor,1x Vach

Foto_spol_LP_15

Turnaj ,,O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA HRONOVA“

Sestava: Petřík G, Svatoň,Ficenec,Houška,Sommer,Samek,Vach,Vychytil,Adam,Vejběra,Klapal,Lindr,Exner,Bulat,Jandík,Sochor,Bartyzal

Výsledky:

Král.Lvi HK – TJ Spartak Nové Město n,M. 2:9 tř: 1:1,1:8 branky: 1x Samek,1x Bulat

Král.Lvi HK - HC Rychnov nad Kněžnou 0:14 tř: 0:7,0:7

Král.Lvi HK – HC Wikov Hronov 4:6 tř: 3:2,1:4 branky: 4x Bulat

Král.Lvi HK – HC Jičín 2:5 tř:2:3,0:2 branky: 2x Bulat

Turnaj ,, O POHÁR KRÁLOVSKÉHO LVA“

Sestava:Klapal, Exner – G, Adam, Brzák, Bulat, Ficenec, Jandík, Macháček, Protivánek, Sochor, Sommer, Vach, Wališ, Žaba,Zikmund

Výsledky:

Král.Lvi HK – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:3 tř: 1:1,2:2, branky: 3x Macháček

Král.Lvi HK – HC Česká Lípa 6:3 tř: 1:3,5:0 branky: 3x Brzák, 2x Bulat, 1x Jandík

Král.Lvi HK – HC Slavia Praha 13:0 tř: 7:0,6:0 branky: 5x Brzák,3xMacháček, 2x Bulat, 2x Wališ, 1x Protivánek

Král.Lvi HK – HC České Budějovice 9:5 tř: 4:3,5.2 branky: 4x Bulat, 2x Brzák, 2x Macháček, 1x Jandík

Liberecký pohár 4 kolo 14.2.2015

Sestava:Klapal – G, Adam,Brzák,Bulat, Ficenec, Hofman, Jandík, Macháček, Protivánek, Sochor, Sommer, Suchan, Vach, Wališ, Pavlík,Žaba,Zikmund

Výsledky:

Král.Lvi HK – Bílí Tygři Liberec 8:4 tř:2:2,2:1,4:1  branky:3x Bulat,2x Hofman, 1x Macháček,1x Vach, 1x Zikmund

Král.Lvi HK – HC Sparta Praha  3:10 tř: 1:3,2:2,0:5 branky:2x Protivánek,1x Macháček

Král.Lvi HK – BK Mladá Boleslav  13:9  tř: 1:2,8:4,4:3  branky:5x Brzák,3x Bulat,2x Zikmund,1x Jandík, 1x Macháček,1x Protivánek

Liberecký pohár 3 kolo 31.1.2015

Sestava:Klapal – G, Brzák, Bulat, Exner, Hofman, Macháček, Protivánek,Sochor, Sommer, Vach, Wališ, Žaba, Kubálek, Mertl

Výsledky:

Král.Lvi HK – Bílí Tygři Liberec 11:4 tř: 3:1,4:2,4:1  branky: 4x Bulat, 2x Brzák, 2x Macháček, 2x Sochor, 1x Sommer

Král.Lvi HK – HC Sparta Praha 2:12 tř: 0:4,2:4,0:4  branky: 1x Bulat, 1x Protivánek

Král.Lvi HK – BK Mladá Boleslav 5:8 tř: 1:2, 2:3, 2:3  branky: 2x Bulat, 1x Brzák, 1x Hofman, 1x Wališ

Vánoční turnaj v minihikeji Jaroměř  22.12.2014

Sestava: Klapal – G,Adam, Brzák, Bulat, Ficenec, Hofman, Klimt, Macháček, Protivánek, Sochor, Sommer, Suchan, Vach, Wališ, Vychytil

Výsledky:

Král.Lvi HK – HC Vrchlabí 5:1 a 2:2 branky: 3x Bulat, 2x Sommer, 1x Brzák, 1x Protivánek

Král.Lvi HK – HCM Jaroměř  6:1 a 6:0 branky: 7x Bulat, 2x Hofman, 1x Brzák, 1x Macháček, 1x Wališ

Král.Lvi HK – HC Trutnov  3:1 a 6:0 branky:2x Brzák, 2x Bulat, 2x Protivánek, 1x Ficenec, 1x Macháček, 1x Wališ

Král.Lvi HK – HC CHrudim 2:0 a 2:0 branky: 2x Bulat, 2x Macháček

Vánoční turnajKluci po bojovném výkonů slaví zaslouženě ZLATO!!!

Liberecký pohár – 15.11.2014

Sestava: Klapal, Exner – G,Adam, Brzák, Bulat, Ficenec, Hofman, Jandík, Klimt, Macháček, Protivánek, Samek, Sochor, Sommer, Vach, Vychytil, Wališ, Žaba

Výsledky:

Král.Lvi HK – Bílí Tygři Liberec 9:3 tř. 3:1, 2:2, 4:0 branky:2x Brzák,2x Bulat,2x Jandík,2x Macháček,1x Žaba

Král.Lvi HK – HC Sparta Praha 1:24 tř. 0:12, 1:4, 0:8 branky: 1x Brzák

Král.Lvi HK – BK Mladá Boleslav 11:6 tř. 2:0, 6:2, 3:4 branky: 4x Brzák, 2x Bulat, 2x Protivánek,1x Adam, 1x Sommer, 1x Vychytil

Dětem se dneska pěkně zadařilo až na jednoho soupeře,kterého se nám nedaří zdolat,ale jednou to příjde:-). Děkuji všem rodičům za dobroty které upekli i pro soupeře.Dokonce i atmosféra je lepší a děti to dost povzbudilo,tak ještě jednou velké dík rodičům,tetám,strejdům,babičkám atd…

Liberecký pohár – 28.09. 2014 IMG_3845
Sestava: Klapal – G, Adam, Brzák, Bulat, Exner, Hofman, Jandík, Klimt, Macháček, Protivánek, Sochor, Sommer, Wališ, Žaba

Výsledky:
Král. Lvi HK – Bílí Tygři Liberec 6:9 tř. 1:4, 1:3, 4:2 branky: 1x Adam, 1x Brzák, 1x Bulat, 1x Jandík, 1x Macháček, 1x Žaba
Král. Lvi HK – HC Sparta Praha 3:8 tř. 1:3, 2:2, 0:3 branky: 1x Brzák, 1x Bulat, 1x Jandík
Král. Lvi HK – BK Mladá Boleslav 8:5 tř. 5:0, 0:2, 3:3 branky: 3x Jandík, 2x Brzák, 1x Adam, 1x Bulat, 1x Macháček

Kluci mají za sebou první ze série Libereckého poháru. Utkání proběhla většinou v přátelské atmosféře jak na ledě tak v hledišti. Prokazatelné je, že je stále co zlepšovat a nezbývá než se těšit na další utkání. Rodičům děkujeme za pamlsky, které osladily závěr turnaje. MB